ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 17098067
nr 1709 8067
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, ”Tänkaren”. Signerad, numrerad 3/100. Gicléetryck, bildmått: 34x25 cm. Yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:23:56
15/6 10:43:17
100 kr
16/6 18:18:43